SAXOFON , AKAI - EWI , ROLAND FANTOM XR , EL.KYTARA

Napsali o hudebním pořadu

Datum

22.05.2013
Vložil 1.ZŠ Plzeň - Bolevec, Západní 1597 / 18
Titulek

Hudební pořad pro žáky 1. stupně

Dobrý den pane Hrabě,
reaguji na Váš dotaz ohledně hudebního pořadu, se kterým jste vystoupil na naší škole 1. ZŠ. Tento pořad velice zaujal děti od prvních do pátých tříd, o čemž svědčila také skvělá atmosféra při vystoupení. To, že se děti mohly aktivně podílet na průběhu pořadu, se pozitivně odrazilo na jejich soustředěnosti. Hudební pořad bychom určitě rádi doporučili ostatním školám a tím jim připravili skvělý umělecký zážitek.
S pozdravem
B. Hrabětová

 

Datum

11.01.2012
Vložil ZŠ Bučovice, Školní 710
Titulek

Hudební pořad pro žáky 1. stupně

Hudební pořad, který měl opravdu úroveň. Dvě připravené verze představení. Děti si vybírají podle zájmu. Díky kvalitnímu hudebnímu i moderátorskému výkonu pana Hraběte, se děti okamžitě aktivně zapojují do představení a se zájmem studují předváděné hudební nástroje, se kterými se často nesetkávají. Představení je dostává natolik, že zapomínají " zlobit".
Díky pane Hrabě. Žáci i učitelé ze 710desítky Vás určitě doporučují.
Mgr. Marie Kotrbová

 

Datum 07.12.2010
Vložil Masarykova ZŠ, Praha 9 - Klánovice
Titulek Hudební pořad pro žáky 1. stupně ZŠ
Pan Hrabě nás seznámil se třemi hudebními nástroji. Vysvětlil a názorně předvedl, na jakém principu fungují. Děti si získal hned na začátku, po celou dobu spolupracovaly se zájmem a radostí. Hudební pořad byl pro nás příjemným zážitkem.
Program je výborně připraven, jeho obsah, forma i délka optimálně zvoleny.
Mohu jen doporučit Nováková

 

Datum 30.11.2010
Vložil Základní škola Praha - Běchovice, Mýtní 73, 190 11
Titulek Koncert pro žáky 1. - 8. třídy
Pan Hrabě připravil pro naše žáky skvělý hudební program na dopoledne. Všichni jsme se dozvěděli mnoho zajímavého o různých hudebních nástrojích, pouslouchali melodie, zpívali písničky. Rozhodně jsme neseděli pouze na žídlích, ale výborně se bavili. Žáci si ještě dnes nadšeně povídají o tom, jak se alespoň na chvíli mohli proměnit v hudební hvězdy. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
Mgr. Martin Brabenec

 

Datum 23.04.2010
Vložil 3. ZŠ Kolín
Titulek Hudební pořad pro 1. - 5. třídy
Pavel Hrabě přijel na naši školu již podruhé a opět předvedl perfektně připravený program a skvěle odvedenou práci. Díky menším skupinám se žáci zapojovali velmi aktivně, vyzkoušeli si hru na jednotlivé nástroje a skvěle se bavili. Vynikající pořad pro všechny. Brzy se uvidíme znovu.
Mgr. Petr Černý
 
 
Datum 22.03.2010
Vložil Jiráskovo gymnázium v Náchodě
Titulek Koncert pro studenty nižšího gymnázia
Milí kolegové a milé kolegyně,
pořad pana Hraběte Vám mohu jen a jen doporučit. O nástrojích, které předvádí, dovede poutavě hovořit, spolupracuje s dětmi a je to skutečně výborný instrumentalista. V našem gymnáziu byl již dvakrát.
Mgr.M.Poutník
 

 

Datum 15.02.2010
Vložil ZŠ Rosice, Pod Zahrádkami 120
Titulek Koncert pro děti 1. - 5. třídy
Velmi děkujeme za zasvěcené představení hudebních nástrojů. Děti byly nadšené, zapojené, aktivní. Moc se nám líbilo, že pan Hrabě pracoval vždy jen s malou skupinkou dětí (dvě třídy), protože právě toto vytvořilo prostor pro zapojení dětí. Vystoupení se zopakovalo celkem pětkrát, ale na nasazení hlavního protagonisty to nebylo vůbec znát. Zkrátka jsme se všichni shodli, že jsme kápli na hudebníka každým coulem.
Děkujeme
PaedDr. Jaroslava Kroupová
 
 
Datum 09.02.2010
Vložil ZŠ Šlapanice, okr. Brno - venkov
Titulek Koncert pro 3.,4., 6., 7. ročníky
Děti usedaly na lavičky a žíněnky trochu zaraženě - přišly na koncert a on je vítá "pouze" jeden jediný hudebník! Ale hned úvodní píseň „Ach synku, synku“ ve swingové úpravě děti rozhoupala a přesvědčila, že dnes nuda rozhodně nebude. Po celou dobu koncertu Pavel Hrabě sršel energií i vtipem. Menší i větší diváci se nebáli na cokoli zeptat, a tak se dozvěděli spoustu zajímavostí. S nadšením děti uvítaly, když si mohly předváděné nástroje vyzkoušet a na chvíli se stát rockovými hvězdami. Bylo opravdu veselo. Odcházet se nechtělo dětem ani pedagogickému doprovodu... Děkujeme a těšíme se na příště :

 

 
Datum 14.12.2009
Vložil ZŠ 1.máje 357, Hranice 753 01
Titulek Koncert pro děti 1.-5.ročníků
Pan Hrabě u nás pobýval dva dny, jelikož jsme škola, která má v ročníku po čtyřech třídách a musím jen konstatovat, že koncerty byly nejen pro děti, ale i učitele skvělým zážitkem. Velmi hodnotím to, že každé představení bylo velice komorní /vždy pro 2 třídy/, kontakt mezi hudebníkem a publikem byl velmi úzký a děti tak byly nenásilnou a hravou formou vtaženy do tajů hudby. Koncert byl nejen skvělým estetickým přínosem, ale děti získaly i mnoho informací nejen o netradičních hudebních nástrojích, ale i o zemích, ze kterých nástroje pochází. Skvěle tak provázáno i s jinými předměty, což přesně koresponduje s našim školním vzdělávacím programem.
Koncert vřele doporučuji, je to ta pravá cesta "kudy z nudy"!
Mgr.Škrobánková

 

 
Datum 10.12.2009
Vložil ZŠ Týniště nad Orlicí
Titulek My jsme malí muzikanti
Na 30. listopad 2009 jsme se těšili. Přijel pan Hrabě z Plzně a přivezl s sebou několik hudebních nástrojů a aparaturu. A pak to začalo. Ukázal nám nástroje, předvedl různé hudební styly a odpověděl na naše všetečné otázky. Kdo měl zájem, mohl si zahrát na elektrickou kytaru, saxofon nebo na japonský elektrický dechový nástroj napodobující různé zvuky a nástroje. Žádný nudný výchovný koncert, prostě prima zábava! Ani jsme se nenadáli a vystoupení skončilo. Už se těšíme na příští koncert.

Žáci 5. ročníku

 
 
Datum 07.12.2009
Vložil ZŠ a MŠ Stod
Titulek Koncert pro 1. - 5. ročník
Tak má podle našich představ vypadat výchovný koncert! Pan Hrabě poutavým a nenásilným způsobem seznámil žáky s hudebními nástroji, v mnohých z nich vzbudil zájem o hru na hudební nástroj, všem vhodným způsobem představil různé hudební styly... Těšíme se na další pořady.
 

 

Datum 27.10.2009
Vložil ZŠ Školní 1803, Roudnice nad Labem
Titulek Koncert pro žáky 1.stupně
Velice zajímavý a netradiční "výchovný koncert". Pan Hrabě seznámil děti s několika hudebními nástroji a také hudebními žánry. To vše velice příjemnou a zajímavou formou. Děti s radostí spolupracovaly. Hudební pořad, který pan V.Hrabě připravil a předvedl, byl velmi milým zážitkem jak pro děti, tak i pro nás učitele.
Můžeme doporučit dalším zájemcům.
M.Novák
 
Datum 26.10.2009
Vložil ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice
Titulek Koncert pro celou školu
Výukový program Pavla Hraběte nemá žádnou chybičku. Dokáže svůj program přizpůsobit tak, že se v žádné ze tří věkových skupin nikdo nenudí. Děti se i při výuce k programu vrací. Nadšení z hudebních nástrojů i z vlastního pořadu přetrvává. Těšíme se na další návštěvu.
Mgr. Jana Zyková

 

 
Datum 19.05.2009
Vložil Mladá Boleslav,Václavkova 1082
Titulek Žáci a učitelé ze „SEDMIČKY“
KONCERT NA JEDNIČKU S HVĚZDIČKOU!!!!!
Jako každý rok se i letos žáci naší školy těšili na koncert pana Hraběte a jeho hudební nástroje.
Děti si pochvalovaly veselé povídání,s chutí si vyzkoušely hraní na hudební nástroje,zazpívaly si písničky a vyzkoušely si své rytmické dovednosti.
Už se zase těšíme na další setkání. Copak nás tentokrát bude čekat ?
Žáci a učitelé ze „SEDMIČKY“
Mladá Boleslav,Václavkova 1082
 

 

Datum 22.04.2009
Vložil ZŠ, PříbramVIII, Školní 75
Titulek Koncert pro děti 1. - 5. tříd, 5. třídy
Koncert byl velmi pěkně připraven. Sloužil jako obohacení hodin HV. Děti se aktivně zapojovaly, nástrojky si vyzkoušely, byly nadšené.Hudební pořad doporučujeme i pro další školy.Pan Hrabě by mohl s obnovou pořadu přijet častěji.Nevšední zážitek pro děti byl oceněn nadšením a zájmem dětí.
Mgr. Silavecká, Mgr. Eliášová
 
 
Datum 09.04.2009
Vložil FZŠ Chlupova 1800, Praha 13
Titulek Koncert pro děti 1.-5. třídy
Při každém objednávání pořadů pro děti máme obavu, jaký tento pořad bude. Koncert pana Hraběte byla "trefa do černého". Pořad je výborně sestaven, zazpívali jsme si, zahráli na nástroje, rytmizovali. Díky temperamentnímu vystupování pana Hraběte měl pořad švih, výborně spolupracoval s dětmi. Písničku "Skákal pes" už nezpíváme jinak než rockově a na pořad děti stále vzpomínají. Děkujeme a vřele doporučujeme.
Mgr.Věra Matzenauerová
 

 

Datum 05.04.2009
Vložil ZŠ, Příbram VIII, Školní 75
Titulek Koncert pro děti 1. - 5. třídy
Hudební pořad mohu vřele doporučit. Děti se do programu velice rychle aktivně zapojily. Byly plně zaujaté předváděnými hudebními nástroji i poslechem hudebních ukázek. Pan Hrabě hovořil velice poutavě a svůj výklad doprovodil profesionálně zahranými skladbami. Atmosféra během programu byla uvolněná, děti odcházely nadšené. Děkujeme.
Mgr. K. Jonáková
 

 

Datum 05.04.2009
Vložil ZŠ-Albrechtická, Praha-Kbely
Titulek Koncert pro děti 1.-5. tříd
Představení zaujalo všechny děti.Panovala výborná nálada. Pan Hrabě si děti rychle získal. Zábavnou formou se seznámily s hudebními nástroji,na ty si mohly i zahrát. To se jim velmi líbilo.Takhle by měl hudební pořad pro děti vypadat. Mohu jen doporučit.
Mgr.Zikmundová
 
Datum 02.04.2009
Vložil ZŠ Prostějov, Skálovo nám.
Titulek Koncert pro žáky 1. stupně
Představení bylo velice zajímavé, děti si vyzkoušely hru na všechny předváděné nástroje. Atmosféra byla vynikající stejně jako projev hlavního protagonisty. Děti se zapojovaly bez ostychu a odnely si nevšední zážitek. Stejně tak i učitelé. Vřele doporučuji, je to příjemná změna v běžném školním vyučování.
Mgr. B. Zbořilová

 

Datum 01.04.2009
Vložil ZŠ všehrdova 1, Lovosice 410 02
Titulek Koncert pro děti 1.-5. třídy
Tento pořad mohu vřele doporučit, na naší škole se zapojili žáci všech věkových kategorií. Z oblasti organizace je potřeba pouze zajistit tělocvičnu a přívod el. energie. Doporučuji, jedná se o moderní hudební nástroje, se kterými se děti jen tak často setkat nemohou.
Mgr. Zemanová

 

 

 

--

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode